Signmaker UI (1.0.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Image
lv: Attēls

en: Top
lv: Augša

en: Bottom
lv: Apakša

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi
