Signmaker UI (1.0.2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Image
mn: Зураг

en: Top
mn: Дээд

en: Bottom
mn: Доод

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
