Signmaker UI (1.0.2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Image
nl: Afbeelding

en: Top
nl: Bovenaan

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts
