Signmaker UI (1.0.2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Image
pl: Obraz

en: Top
pl: Góra strony

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo
