Signmaker UI (1.0.2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Image
pt: Imagem

en: Top
pt: Superior

en: Bottom
pt: Inferior

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita
