Signmaker UI (1.0.2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Image
sv: Bild

en: Top
sv: Överst

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger
