Signmaker UI (1.0.2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Image
ta: படம்

en: Top
ta: மேல்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது
