Signmaker UI (1.0.2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Image
uk: Зображення

en: Top
uk: Зверху

en: Bottom
uk: Знизу

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч
