Similar By Terms (8.x-1.7) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Vocabulary
fr: Vocabulaire

en: Similar By Terms
fr: Termes similaires

en: About
fr: À propos

en: Display type
fr: Type d'affichage

en: Similarity
fr: Similarité
