Simple A/B (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Search
bs: Pretraga

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Add
bs: Dodaj

en: Created
bs: Kreiran

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
