Simple A/B (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (29 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Type
es: Tipo

en: Description
es: Descripción

en: Enabled
es: Activado

en: Yes
es: Sí

en: Search
es: Buscar

en: Reset
es: Restablecer

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Update
es: Actualizar

en: Add
es: Agregar

en: Updated
es: Actualizado

en: Updated by
es: Actualizado por

en: Created
es: Creado

en: Page
es: Página

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Entity
es: Entidad

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: - none -
es: - ninguno -

en: Variations
es: Variaciones

en: Created by
es: Creado por

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Administrative description
es: Descripción administrativa

en: Administrative name
es: Nombre administrativo

en: Master
es: Máster

en: Entity id
es: id de entidad

en: Custom Block
es: Bloque personalizado
