Simple A/B (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Update
fi: Päivitys

en: Add
fi: Lisää

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Page
fi: Sivu

en: Id
fi: Tunniste

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Apply
fi: Käytä

en: Created by
fi: Luonut

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Administrative description
fi: Ylläpidollinen kuvaus

en: Administrative name
fi: Ylläpidollinen nimi

en: Master
fi: Isäntä

en: Entity id
fi: Entiteetin ID

en: Custom Block
fi: Kustomoitu lohko
