Simple A/B (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Type
is: Slag

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkjað

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Search
is: Leita

en: Reset
is: Tómstilla

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Update
is: Dagfør

en: Add
is: Stovna

en: Updated
is: Dagført

en: Created
is: Stovnað

en: Page
is: Síða
