Simple A/B (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Search
gu: શોધ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
