Simple A/B (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (29 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: شرح

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: اعاده

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Add
fa: افزودن

en: Updated
fa: به‌روز

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Page
fa: صفحه

en: ,
fa: ،

en: Id
fa: هویت

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Entity
fa: عنصر

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Google Analytics
fa: تحلیل‌گر گوگل

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
