Simple A/B (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Search
ps: لټون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Add
ps: زیاتول

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -

en: Administrative name
ps: نوم پازوالنه
