Simple A/B (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (29 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Update
ro: Actualizare

en: Add
ro: Adaugă

en: Updated
ro: Actualizat

en: Created
ro: Creat

en: Page
ro: Pagina

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Entity
ro: Entitate

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Variations
ro: Variații

en: Created by
ro: Creat de

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Administrative description
ro: Descriere administrativă

en: Administrative name
ro: Nume administrativ

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Custom Block
ro: Bloc personalizat
