Simple A/B (8.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (13 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre
