Simple A/B (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Search
sr: Претрага

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Update
sr: Ажурирање

en: Created
sr: Направљено

en: Sort by
sr: Сортирај по
