Simple A/B (8.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by

en: 1 hour
af: 1 uur

en: Created
af: Geskep

en: Page
af: Bladsy

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
