Simple A/B (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Update
be: Абнавіць

en: Add
be: Дадаць

en: Updated
be: Абноўлена

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: Updated by
be: Абноўлена

en: Created
be: Створана

en: Page
be: Старонка

en: 1 day
be: 1 дзень

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Entity
be: Сутнасць

en: Apply
be: Ужыць

en: 1 minute
be: 1 хвіліна

en: Custom Block
be: Уласны Блок
