Simple A/B (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (35 entries)

en: Prefix
he: קידומת

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Update
he: עדכון

en: Add
he: הוספה

en: Updated
he: עודכן

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: Created
he: נוצר

en: Page
he: דף

en: 1 day
he: יום אחד

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Entity
he: יישות

en: Apply
he: החל

en: 5 minutes
he: 5 דקות

en: 30 minutes
he: 30 דקות

en: 2 hours
he: שעתיים

en: 1 minute
he: דקה אחת

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Administrative description
he: תאור בממשק הניהול

en: Administrative name
he: שם בממשק הניהול

en: Reporting
he: דיווח

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Custom Block
he: בלוק מותאם
