Simple A/B (8.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Search
hy: Որոնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
