Simple A/B (8.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Search
ka: ძიება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Update
ka: განახლება

en: Add
ka: დამატება

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
