Simple A/B (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Add
lt: Pridėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Created
lt: Sukurta

en: Page
lt: Puslapis

en: 1 day
lt: 1 diena

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Entity
lt: Esybė

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: 1 minute
lt: 1 minutė

en: Created by
lt: Sukurė

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Administrative description
lt: Aprašymas administravimui
