Simple A/B (8.x-1.0-alpha2) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Type
mk: Тип

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: Add
mk: Додај

en: 1 day
mk: 1 ден

en: - All -
mk: - Сите -
