Simple A/B (8.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (19 entries)

en: Prefix
mr: आधी जोडलेला शब्द

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Update
mr: अपडेट

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Updated
mr: सुधारित

en: 1 hour
mr: एक तास

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Page
mr: पान

en: 1 day
mr: १ दिवस

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
