Simple A/B (8.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध
