Simple A/B (8.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (27 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Add
oc: Apondre

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: 1 hour
oc: 1 ora

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Page
oc: Pagina

en: 1 day
oc: 1 jorn

en: Sort by
oc: Triar per

en: Entity
oc: Entitat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Lifetime
oc: Durada de vida

en: 1 minute
oc: 1 minuta

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Administrative description
oc: Descripcion per l'administracion

en: Master
oc: Maître
