Simple A/B (8.x-1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
os: Префикс

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Update
os: Сног кæн

en: Add
os: Бафтау
