Simple A/B (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (35 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Update
sv: Uppdatera

en: Add
sv: Lägg till

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: Created
sv: Skapad

en: Page
sv: Sida

en: 1 day
sv: 1 dag

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Entity
sv: Objekt

en: Apply
sv: Applicera

en: Lifetime
sv: Giltighetstid

en: 5 minutes
sv: 5 minuter

en: 30 minutes
sv: 30 minuter

en: 1 minute
sv: 1 minut

en: Offset
sv: Kompensera

en: Created by
sv: Skapad av

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Administrative description
sv: Administrativ beskrivning

en: Administrative name
sv: Administrativt namn

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Entity id
sv: ID-nummer för objekt

en: Custom Block
sv: Anpassat block
