Simple A/B (8.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Prefix
te: ఉపసర్గ

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Search
te: వెతుకు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Add
te: చేర్చు

en: 1 hour
te: 1 గంట

en: Created
te: సృష్టితం

en: Page
te: పేజీ

en: 1 day
te: 1 రోజు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: 1 minute
te: 1 నిమిషం

en: - All -
te: - అన్ని -
