Simple A/B (8.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Prefix
am: ቅድመ ቅጥያ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Search
am: ፈልግ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Update
am: አዘምን

en: 1 hour
am: 1 ሰዓት

en: Page
am: ገጽ

en: 1 day
am: 1 ቀን

en: Sort by
am: ደርድር
