Simple A/B (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (25 entries)

en: Prefix
az: Prefiks

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Update
az: Yeniləmə

en: Add
az: Əlavə et

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Entity
az: Entiti

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: 1 minute
az: 1 dəqiqə

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Administrative description
az: İnzibati təsvir
