Simple A/B (8.x-1.0-alpha2) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: Update
br: Hizivadenn

en: Page
br: Pajenn
