Simple A/B (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Update
ca: Actualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: Page
ca: Pàgina

en: 1 day
ca: 1 dia

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Entity
ca: Entitat

en: Apply
ca: Aplica

en: 5 minutes
ca: 5 minuts

en: 30 minutes
ca: 30 minuts

en: 1 minute
ca: 1 minut

en: Offset
ca: Desplaçament

en: - none -
ca: - cap -

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Administrative description
ca: Descripció d'administració

en: Administrative name
ca: Nom d'administració

en: Master
ca: Mestre

en: Entity id
ca: Id de l'entitat

en: Custom Block
ca: Bloc Personalitzat
