Simple A/B (8.x-1.0-alpha2) - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Search
ga: Cuardaigh

en: 1 hour
ga: uair amháin

en: Created
ga: Cruthaithe

en: 1 day
ga: Lá amháin

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: 1 minute
ga: Nóiméad amháin
