Simple A/B (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (34 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Update
hu: Frissítés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Updated
hu: Frissítve

en: Updated by
hu: Frissítette

en: Created
hu: Létrehozva

en: Page
hu: Oldal

en: Id
hu: Azonosító

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Entity
hu: Entitás

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: - none -
hu: - nincs -

en: Variations
hu: Variációk

en: Created by
hu: Létrehozta

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Administrative description
hu: Adminisztratív leírás

en: Administrative name
hu: Adminisztratív név

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Entity id
hu: Entitásazonosító

en: Custom Block
hu: Egyéni blokk

en: A/B Tests
hu: A/B tesztek
