Simple A/B (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Update
is: Uppfæra

en: Add
is: Bæta við

en: Updated
is: Uppfært

en: Updated by
is: Uppfært af

en: Created
is: Stofnað

en: Page
is: Síða

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
