Simple A/B (8.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Prefix
jv: Awalan

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Update
jv: Dianyari

en: Add
jv: Tambah

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: 1 minute
jv: 1 menit

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
