Simple A/B (8.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Prefix
kk: Префикс

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Update
kk: Жанарту

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: Created
kk: Құрылған

en: Page
kk: Бет

en: 1 day
kk: @count күн
