Simple A/B (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Add
lv: Pievienot

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: Page
lv: Lapa

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Entity
lv: Entītija

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
