Simple A/B (8.x-1.0-alpha2) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
mg: Tovona

en: Delete
mg: Fafaina

en: Type
mg: Karazana

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: Update
mg: Ovana

en: 1 hour
mg: 1 ora
