Simple A/B (8.x-1.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
ml: ഉപസര്ഗ്ഗം

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ
