Simple A/B (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Add
sk: Pridať

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: Page
sk: Strana

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Entity
sk: Entita

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Variations
sk: Variácie

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Administrative description
sk: Popis pre administráciu

en: Asc
sk: Vzostupne
