Simple A/B (8.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Prefix
sl: Predpona

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Update
sl: Posodobitev

en: Add
sl: Dodaj

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Page
sl: Stran
