Simple A/B (8.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Update
sq: Rifresko

en: Created
sq: Krijuar

en: Page
sq: Faqe
