Simple A/B (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (21 entries)

en: Prefix
ta: முன் ஒட்டு

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Add
ta: சேர்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Page
ta: பக்கம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Entity
ta: உருப்படி

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: 1 minute
ta: 1 நிமிடம்

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
