Simple A/B (8.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: 1 hour
ug: 1 سائەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: ,
ug: ،

en: 1 day
ug: 1 كۈن

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
