Simple A/B (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (44 entries)

en: Prefix
uk: Префікс

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Update
uk: Оновити

en: Add
uk: Додати

en: Updated
uk: Оновлено

en: 1 hour
uk: 1 година

en: Updated by
uk: Оновлено користувачем

en: Created
uk: Створено

en: Page
uk: Сторінка

en: 1 day
uk: 1 день

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Entity
uk: Сутність

en: Apply
uk: Застосувати

en: Lifetime
uk: Час життя

en: 5 minutes
uk: 5 хвилин

en: 30 minutes
uk: 30 хвилин

en: 2 hours
uk: 2 години

en: 1 minute
uk: 1 хвилина

en: Offset
uk: Зміщення

en: - none -
uk: - порожньо -

en: 7 days
uk: 1 тиждень

en: Variations
uk: Варіації

en: Created by
uk: Створив(ла)

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Administrative description
uk: Адміністративний опис

en: Cookies
uk: Куки

en: 30 days
uk: 30 днів

en: Administrative name
uk: Адміністративна назва

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Entity id
uk: Id сутності

en: Custom Block
uk: Власний блок
